DIQ PORTABLE EV CHARGER TYPE 2 PEVC16A01 (16A - 3.5kW)
Έκπτωση: -10%
SKU: PEVC16A01
available.gif
Φορητός φορτιστής EV Type2
Μέγιστη Παρεχόμενη Ισχύ: 16A - 3.5kW
 Πίσω στο: Προς εισαγωγή
Ο φορητός φορτιστής EV Type2 είναι μια φορητή συσκευή φόρτισης ειδικά σχεδιασμένη για ηλεκτρικά οχήματα (EV). Χρησιμοποιεί βύσμα τύπου 2, ένα κοινό ευρωπαϊκό πρότυπο κατάλληλο για τα περισσότερα ηλεκτρικά μοντέλα. Ασφαλή και ευέλικτη φόρτιση για ηλεκτρικά και plug-in hybrid οχήματα, με ρυθμιζόμενη ισχύ έως 3.5 kW και στιβαρό σχεδιασμό. Ιδανικός για χρήση στο σπίτι, στη δουλειά ή εν κινήσει, χάρη στη φορητότητα και την ευρεία συμβατότητα.
Πρίζα: Schuko
Ρυθμιζόμενο ρεύμα 16A (6 - 16A)
Μέγιστη Παρεχόμενη Ισχύ Φόρτισης 3.5 KW
Προδιαγραφή καλωδίου: 3 x 2.5mm2 + 1 x 0.5mm2 TPU OD: 10.8 mm
Υλικό θήκης: Θερμοπλαστικό (επιβραδυντικό φλόγας βαθμού UL94-0)
Τάση: 220V-250V
Περιβάλλον χρήστη: Ένδειξη LED + οθόνη LCD (2.4 ιντσών)
Διασύνδεση φόρτισης: Καλώδιο τύπου 2, 5m
Διαστάσεις προϊόντος: Βύσμα EV : 210 x 69 x 62 mm - Κουτί ελέγχου: 218 x 100 x 60 mm
Βαθμός προστασίας: Βύσμα φόρτισης: IP67       Πλαίσιο ελέγχου: IP54
Λειτουργικά Θερμοκρασία: -35°℃ έως 55℃
Χαρακτηριστικά:
  • Προστασία από υπέρταση.
  • Προστασία υπό τάση.
  • Προστασία από Υπερφόρτωση.
  • Προστασία από διαρροές.
  • Προστασία έναντι της θερμοκρασίας (85℃).
  • Αντικεραυνική προστασία.
  • Προστασία από Βραχυκύκλωμα.
  • Επιβραδυντικό φλόγας
Πρίζα: Schuko
Τάση: 220V-250V
Χαρακτηριστικά:
  • Προστασία από υπέρταση.
  • Προστασία υπό τάση.
  • Προστασία από Υπερφόρτωση.
  • Προστασία από διαρροές.
  • Αντικεραυνική προστασία.
  • Προστασία από Βραχυκύκλωμα.
  • Επιβραδυντικό φλόγας
Έκπτωση: -10%
5-10d.gif
Έκπτωση: -10%
available.gif
CLARION GL32694 Οθόνη OEM Multimedia Αυτοκινήτου …
2-3d.gif
Έκπτωση: -10%